VARLIK YÖNETİMİ

Varlık Yönetim Şirketleri için uçtan uca yönetim çözümleri

npl-varlik-yonetimi

Güçlü Yapılandırma, Akıllı Tahsilat

Epikays, bankaların ve diğer mali kurumların alacakları ile diğer varlıklarını satın almak, satmak, satın alınan alacakları borçlusundan tahsil etmek, varlıkları nakde çevirmek veya bunları yeniden yapılandırarak satmak ve alacakları ile diğer varlıklarının tahsilatını etkin ve verimli bir şekilde yönetir.

varlık yönetimi

Yapay Zeka Algoritmaları ile Kusursuz Bir Hizmet

Varlıkların yeniden yapılandırılması veya üçüncü kişilere satışı konularında aracılık, destek ve danışmanlık hizmeti veren Varlık Yönetim Şirketlerinin uçtan uca tüm Operasyon, iş süreçlerini organizasyonunu minimum insan kaynağı maksimum yapay zeka algoritmaları ile kusursuz bir hizmet üretir.

TGA YÖNETİMİ

NPL yaşam döngüsünün tamamında, sorunlu varlıkları adil, şeffaf ve verimli bir şekilde yönetmek için Epikays'nin sistem ve hizmetlerini keşfedin.

Dinamik
Raporlama

dinamik raporlama

Süreç
Yönetimi

süreç yönetimi

Maliyet ve Portföy değerleme

maliyet ve portföy değerleme

NPL
Satış / Satın Alma

npl satış/satın alma

Teklif
ve İhale Yönetimi

teklif ve ihale yönetimi

Finans ve Muhasebe Yönetimi

Finans ve Muhasebe Yönetimi

Avukat ve Hukuk Büro yönetimi

Avukat ve Hukuk Büro yönetimi

İcra
ve Dava Takibi

icra ve dava takibi
01

HEPSİ BİR ARADA ÇÖZÜM

Ön ödemeden tahsilat, yeniden yapılandırma, yasal işlem ve portföy iptaline kadar her şeyi halledin.

02

DEĞİŞİKLİĞİ TANIYIN

Günümüz koşulları, sürekli güncellenen ve davranıştaki değişiklikleri hızla tanıyan, gerektiğinde bunları yeniden kalibre eden ve/veya yeniden oluşturan uyarlanabilir modelleri gerektirmektedir.

03

GELECEK DAVRANIŞINI TAHMİN ET

Erken uyarı ve ileriye dönük modellerin uygulanması, kredi portföy kalitesini büyük ölçüde iyileştirebilir ve portföy bozulmasını azaltabilir.

EPİKAYS

BENZERSİZ FAYDALAR

Likiditeyi korumak için, küresel finansal krizden kaynaklanan eski değer düşüklüğüne uğramış varlıkları şimdi temizlemek ve pandemi ile ilgili yeni takipteki alacaklar ürününe hazırlanmak gerektiği ortaya çıkıyor.

EPİKAYS, Bankaların ve kredi hizmeti veren kuruluşların gelişmiş dijital, self servis ve analitik teknolojisini kullanarak takipteki kredileri yönetmek için proaktif bir yaklaşım benimsemelerine yardımcı olur.

Daha Fazla Bilgi

Epikays ile Başlamak Hızlı ve Kolaydır.

Kredi ve borç yaşam döngüsünün hangi aşamasında olursa olsun, deneyimli ekibimiz iş performansınızı iyileştirebilir, yönlendirebilir ve geliştirebilir.

Bir Uzmanla Konuş
Özel Teklif
Geliştirme

5 Gün

Proje Araştırma
Değerlendirme

15 Gün

Özelleştirme ve
Uygulamalar

60 gün

Destek ve
Bakım

7/24