GİRİŞ

Giderek artan ve gelişen bir pazar

Hukuk Otomasyon Sistemi, entegre ve modüler bir yapıya sahip olan yeni nesil bir yazılımdır, ve alacak tahsilatınızı son derece hızlı ve etkin bir şekilde gerçekleştirmenizi sağlar. Bu yenilikçi sistem, hukuk otomasyonunun en ileri seviyesini temsil eder ve çeşitli işlevleri entegre bir şekilde sunarak sizin işinizi kolaylaştırır. Alacak tahsilat süreçlerinizdeki verimliliği artırırken aynı zamanda hızınızı da maksimize eder.

Yasal borç tahsilat hizmetleri, tüm pazar sektörlerinde giderek artan bir şekilde sıralanmakta ve sektörde büyümeye yol açmaktadır. Piyasa daha rekabetçi hale geldikçe, kuruluşlar borçları tahsil ederken geç aşamadaki başarıyı güvence altına almak için yeni teknikler ve tahsilat seçeneklerinden yararlanmak için yönetilen yasal hizmetlere yöneliyor.

Bu kullanım arttıkça, düzenleyici gözetim de artar. Küçük, genellikle düşük hacimli uzmanlık, ölçek ekonomilerine izin verir ve borç tahsilatının bu kritik aşamasında sağlam uyumlu süreçler oluşturmak için maliyet etkinliğini sağlar. Süreç ve teknoloji maliyetlerine odaklanmanın yanı sıra mevzuata bağlılık, rekabetçi hizmetler sağlar.

alacak yönetim sistemi

EPİKAYS, Hukuk bürolarının ölçülebilir fayda ile daha iyi hizmetler sunmasına yardımcı olur:

 • Özel Yasal Tahsilat Modülü
 • Dava, icra ve varlık yönetimi ile ilgili uzman süreçler
 • Çevik değişimi destekleyen yapılandırılabilir sistem
 • Siz ve müşterileriniz için en uygun çözümleri sunun
 • Sorunsuz Dijital Entegrasyon
 • Ismarlama özelleştirmeyi en aza indirmek için modüler tasarım

Hukuk sektörü yükselişte ve müşterilere adil davranmanın temel ilkesinin yönetim kurulu genelinde sürdürülmesini sağlamak için düzenleyici yönetişim ve kontrol artıyor.

Artırılmış yasal uyumluluk, işletmeler için ek maliyet getirir ve kontrol önlemleri için bir talep yaratır. Bunların uygunluğu izlemek, göstermek ve kanıtlamak için uygulamaya konulması gerekir.

EPİKAYS Toplama ve Kurtarma gibi teknolojik çözümler, süreçleri kontrol etmek ve uyumluluğu sürdürmek için bu denetim çerçevesinin sağlanmasına yardımcı olabilir.

EPİKAYS, nasıl yardımcı olur:

 • Kontrolde Kalın – Sağlam kontrol raporlamamızla riski azaltırken uyumluluğu etkinleştirin ve kontrol ekleyin
 • Yasal süreçleri yönetme – Mevzuat gerekliliklerini karşılayan önceden tanımlanmış süreçlerden ve işleme yollarından yararlanın
 • Belirlenen doğrulama kontrolleriyle otomatikleştirilmiş müşteri yolculuklarını kontrol edin ve yapılandırın

Geri kazanımların tüm aşamalarında adil sonuçlarla iyi müşteri ilişkileri oluşturmaya önemli ölçüde odaklanılmaktadır. Yasal aşamalar istisna değildir.

Hukuki kurtarma hizmetleri talimatı veren müşteriler, davaları yasal işleme sevk eden kararların nihai kontrolünü elinde tutmak için temkinli davranırlar. Sağlam, düzenli süreçleri korumak için müşteri ve hukuk ofisi arasında sorunsuz entegrasyon zorunludur.

Hukuki hizmetleri yürüten kuruluş için, tahsil etmeleri talimatı verilen müşteri borçlarının niteliğini hızlı bir şekilde belirlemesi zorunludur ve bu aşamadaki veriler çok önemlidir.

Borçlunun mali durumu, borcun yaşı, tahmini yasal işlem maliyeti, mevcut belgeler ve yasal süreçler yoluyla başarı şansı gibi temel göstergeler. Dahili ve harici veriler, puanlama ve segmentasyon, akıcı bir yasal süreç oluşturmak için etkili yöntemlerdir.

EPİKAYS, nasıl yardımcı olur:

 • Segmentlere ayırmak, temel müşteri özelliklerini belirlemek ve hesapları sınıflandırmak için puanlama ve modelleme için farklı veri akışlarıyla entegrasyon
 • Başarılı sonuçları tahmin etme ve tahmin etme yeteneği ile kendi dahili puanlamanızı tasarlamak için önceden oluşturulmuş modelleme tekniklerini kullanın
 • Veri uzmanı aracımız D3E ile eksiksiz bağlantı ve entegrasyon ile müşterilerin yasal kurtarma için ilettiği anlayışınızı artırın

Maliyet verimliliği, hukuk endüstrisi için yüksek oranda odaklanılan bir alandır ve yaptırımın sonraki aşamalarının çoğu manuel temas noktaları gerektirir. Süreçlerin mümkün olduğunca otomatik ve akıcı hale getirilmesi, maliyetleri kontrol etmek için çok önemlidir. Yasal davaların %80'inden fazlasının başka bir işlem gerekmeden çözümle sonuçlanmasıyla, müşterilerin kendi kendini tedavi etme becerisine sahip olmalarının sağlanması, acentelerin daha yüksek değerli faaliyetlerde etkin bir şekilde kullanılmasına olanak tanır.

Kullanımı kolay bir portal aracılığıyla müşterilerle sorunsuz entegrasyon aynı zamanda şeffaf bir geri bildirim döngüsü sağlar ve üstlenilen stratejilerin tam görünürlüğünü sağlamanın yanı sıra müşteri sorguları, hesap beyanı/fatura talepleri ve onay gibi arka uç yasal kurtarmalarda meydana gelen daha yönetilebilir süreçler oluşturmayı sağlar. yasal belgelerden oluşur.

EPİKAYS, nasıl yardımcı olur:

 • Sorunsuz bir dijital yolculuk için tam entegre bir self servis platformu
 • Veri alışverişi ve arayüz işlevselliği ile müvekkillerinizle yasal süreçteki davaları ayrıntılı bir düzeyde yönetin
 • Belirli çalışma alanlarıyla ilgili adım adım bir yaklaşımla yasal ve idari süreçleri otomatikleştirin
 • İş akışı içinde oluşturulacak formların veya belgelerin otomatik üretimi için kuralları yapılandırın

Epikays Ekosistem Çözümleri

EPİKAYS'nin teknoloji ekosistemi, müşteri içgörüleri elde etmek, hesap davranışlarını anlamak ve kontrolü elinizde tutmak için etkili tahsilat stratejilerini esnek bir şekilde yönlendirmek için verilerden yararlanmanıza yardımcı olur. İyi müşteri yolculukları ve sonuçlar yaratırken kayıpları en aza indirmek, maliyeti optimize etmek için en son araçları ve teknikleri kullanın.

EPİKAYS

TAHSİLAT GERİ KAZANIMLARI

Kuruluşunuzun süreçlerini yönetin, otomatikleştirin ve kolaylaştırın.

Optimize edilmiş tahsilatları ve kurtarma süreçlerini tasarlayın, çalıştırın ve kontrol edin.

Self servis portalları ve dijital yolculukları hızla kurun.

EPİKAYS ile Tahsilatı geçikmiş alacakları kurtararak karlılığınızı artırın.

Daha Fazla Bilgi
tahsilat yönetimi
EPİKAYS

VERİLERE DAYALI KARAR MOTORU

Toplanan verilerden tam olarak yararlanmak ve kontrol etmek için sağlam veri yönetimi sağlayın.

Daha gelişmiş karar verme ve segmentasyon sağlamak için gelişmiş analitik sağlayın.

Gelişmiş tahsilat stratejileri oluşturmak için verilerden tam olarak yararlanın.

Daha Fazla Bilgi
varlık yönetimi