GİRİŞ

Kredi hizmet şirketlerine satışlarda artış

Portföy Satın Alma piyasası, finansal hizmetler piyasasındaki önemli değişikliklere paralel olarak son birkaç yıldır gelişmektedir. Daha düşük marjlara sahip ek düzenleme ve alt ölçek portföylerinin tümü, portföylerin uzman kredi hizmet sağlayıcılarına satışını zorlamak için birleştirilmiştir.

Kredi defteri alıcıları olarak, tüm kredi satın alma şirketleri, hesap işlemlerini yönetmek ve işlemek için uygun bir kayıt sistemine ihtiyaç duyar. Bu, ödemelerin işlenmesini, ücretlerin ve faizin hesaplanmasını ve mektup oluşturmayı, tümü düzenlemelere ve sözleşmelere uygun olarak içerecektir. Esneklik anahtardır.

alacak yönetim sistemi

EPİKAYS, Kredi hizmet şirketlerinin ölçülebilir fayda ile daha iyi hizmetler sunmasına yardımcı olur:

 • Çevik değişimi destekleyen yapılandırılabilir sistem
 • Tasarım ve Kontrol Müşteri İletişim Yolculukları
 • Siz ve müşterileriniz için en uygun çözümleri sunun
 • Müşterilerin dijital olarak self servis yapmasına izin verin
 • Sorunsuz Dijital Entegrasyon

Düzenleyici gözetim sürekli olarak artmaktadır. Kredi Alıcıları, müşterilerin geri ödemeleri karşılayabilmelerini sağlamalı, hassas müşterileri belirleyip uygun şekilde yönetirken ödeme yapmamanın sonuçlarını tam olarak anlamalıdır.

Artık sadece kontrollerin yerinde olması değil, aynı zamanda gerçeğin gösterilmesi ve kanıtlanması da bir gerekliliktir. Bu, kuşkusuz gerekli süreç izleme ve raporlama düzeyini artırdı. Maliyet verimliliği, karlılığı sürdürmek için odak noktası olmaya devam ediyor.

Önemli mevcut düzenleyici odak ile işletmeler, müsamaha stratejilerini sürekli olarak değerlendirmekte ve geliştirmektedir. Sektörde sürekli yenilik vardır ve en iyi uygulamaları uyarlama ve benimseme esnekliği rekabet avantajıdır.

EPİKAYS, ile uyumlu kalın:

 • Kontrolde Kalın - Sağlam kontrol raporlama ve dokümantasyon araçlarıyla riski azaltırken uyumluluğu etkinleştirin ve kontrol ekleyin
 • Esnek ödeme düzenlemeleri - Her şeyin ödeme politikaları ve hiyerarşileriyle eşleşmesini sağlamak için tamamen yapılandırılabilir kurallar
 • Temsilcilerin çağrı işleme sürelerini optimize etmeleri ve maliyetleri düşürmeleri için doğru veriler, doğru yerde doğru zamanda

Kredi puanlama ve veri modelleme, kredi alıcıları tarafından adil sonuçlarla iyi müşteri yolculukları oluşturmak ve süreçleri optimize etmek için aktif olarak kullanılır. Temas için tetikleyiciler, anlaşmalar ve stratejiler geliştirilebilir. Genellikle self-servis yoluyla veri yakalama, müşteri temasını (Çok Yönlü Kanal gibi teknolojiden yararlanan) ve ürün inovasyonunu artıran zengin bir veri akışı da sağlar. Bir süreci ve veriye dayalı karar vermeyi optimize etmek için test etme ve öğrenmeyi sağlar.

Sağlam bir entegre tahsilat sistemi, önemli bir etkinleştiricidir. EPİKAYS Collections and Recoveries platformu, kuruluşunuzun süreçlerini yönetmek, otomatikleştirmek ve kolaylaştırmak için tasarlanmış modern, kapsamlı ve esnek bir uçtan uca platformdur. Tahsilat sürecindeki kapsamlı deneyimiyle AYS, tümü kârlılığı artırmak ve iş çabasını ve maliyetini en aza indirirken aynı zamanda erken faydaları gerçekleştirmek amacıyla optimize edilmiş tahsilat ve geri kazanım süreçlerini tasarlama, çalıştırma ve kontrol etme konusunda yardımcı olabilir.

EPİKAYS nasıl yardımcı olur:

 • Segmentlere ayırmak, temel müşteri özelliklerini belirlemek ve hesapları sınıflandırmak için puanlama ve modelleme için farklı veri akışlarına bağlanın
 • Uygulamadan önce davranışı tahmin etme ve tahmin etme yeteneği ile kendi dahili puanlamanızı tasarlamak için önceden oluşturulmuş modelleme tekniklerini kullanın
 • Veri uzmanı aracımız ile eksiksiz bağlantı ve entegrasyon ile müşteri tabanını daha iyi anlayın
 • Veri alışverişi ve arayüz işlevselliği ile yasal süreçteki davaları kurum içinde veya harici 3. Taraflar aracılığıyla ayrıntılı bir düzeyde yönetin

Maliyet verimliliği, kârlılığın ana itici gücü olarak sektörde odak noktası olmaya devam ediyor ve dijital müşteri katılımı önemli bir etkinleştirici olarak görülüyor. Özellikle karşılanabilirlik (Gelir ve Harcama), yüksek temas sürecidir ve dijital otomasyon için önemli bir hedeftir. Müşterilerin tercih ettikleri yöntemle etkileşim kurarak kendi kendilerine hizmet vermelerine izin vermek, özellikle iletişim teknolojileri ile entegre edildiğinde ve özelleştirilebilir kanallar sunduğunda, veri yakalama yeteneği hizmet düzeylerini iyileştirdiği için önemlidir.

DCA'lar ile birlikte saha temsilcileri, avukatlar ve varlık yöneticileri ile entegrasyon, iş akışlarını otomatikleştirmek, süreçleri düzene sokmak ve uyumluluk verilerini yakalamak için bu entegrasyondan yararlanılabildiğinden, giderek daha yaygın hale geliyor.

Sorunsuz entegrasyon yoluyla tahsilat sistemine self servis teknolojisini yerleştirmek, verilerin tahsilat stratejisi genelinde kullanılmasına olanak tanır. Ayrıca performans ve kontrol izleme sağlar. Bu, satın alınabilirliği ve müşteriye adil muameleyi sağlamak için düzenleyici inceleme ile mevcut ortamda anahtardır.

EPİKAYS, ilk dijital stratejinize yardımcı olabilir :

 • Özelleştirilebilir dijital kanallar, müşterilerin tercih ettikleri kanallar aracılığıyla etkileşim kurmasına ve kendi kendine hizmet etmesine olanak tanır
 • Belirlenen doğrulama kontrolleriyle otomatik bir I&E yolculuğunu kontrol edin ve yapılandırın
 • 3. Taraflar, maliyetleri azaltmak ve kontroller eklemek için önceden tanımlanmış süreçler ve tedavi yolları ile arayüz oluşturur
 • Görünüşte olmayan bir dijital yolculuk için Debtstream'in self servis portalıyla tamamen entegre platform

Sağlam, esnek ve güvenli platformlarla kredi operasyonlarını güçlendirmek, tüm kuruluşlar için önemli bir etkinleştiricidir. Yeni ürünleri piyasaya zamanında, düşük maliyetli ve mevzuata uyumlu bir şekilde sunma becerisine sahip olmak, buna uyum sağlamak için değişiklik gerektiren çeşitli teknolojiler ve çözümlerle her zaman bir mücadeledir.

EPİKAYS, kredi yönetimi ve hizmeti için uçtan uca bir çözüm olarak özel olarak tasarlanmış web tabanlı bir kredi yönetim platformudur. Çözüm içindeki güçlü işlevsellik, oluşturma, ön yükleme geçişi, değişiklik, yeniden yapılandırma ve yeniden planlama dahil olmak üzere kredi yaşam döngüsünün tüm aşamalarını kapsarken, performans gösteren ve sorunlu portföyleri yönetmenize olanak tanır.

Teminatlı ve teminatsız tüketici kredileri, küçük işletme kredileri, ticari gayrimenkul kredileri ve kurumsal krediler (diğer kredi türlerinin yanı sıra) arasında değişen faiz, ücret ve geri ödeme yapılarını desteklemek. Ürün oluşturma, etkinleştirme ve yönetme, kullanımı kolay iş yapılandırması içindedir ve yalnızca birkaç tıklamayla gerçekleştirilebilir, bu da işinizi yürütmenize ve pazar değişikliklerine hızlı ve verimli bir şekilde uyum sağlamanıza olanak tanır.

Kredi yönetimi, operasyonel maliyetleri azaltarak hızlı dağıtıma olanak tanır ve herhangi bir kredi portföyüne hızla hizmet vermenizi sağlayan ürünün piyasaya sürülme süresini kısaltır.

EPİKAYS, Uçtan Uca Kredi Portföyünüzü Destekleyecektir:

 • Finansal işlemler ve hesap yönetimi seçenekleri dahil olmak üzere tek noktadan kredi hizmeti
 • Yeniden yapılandırma, yeniden planlama, faiz faturalandırma ve tahsilat seçenekleriyle canlı ve sorunlu krediler için kredi işlevselliğini zenginleştirin
 • API'ler aracılığıyla açık ve esnek mimariyle sistem entegrasyonunu basitleştirin
 • Yeni ürünlerin pazara çıkış süresini ve işlevsellik sağlama süresini kısaltın

Epikays Ekosistem Çözümleri

EPİKAYS'nin teknoloji ekosistemi, müşteri içgörüleri elde etmek, hesap davranışlarını anlamak ve kontrolü elinizde tutmak için etkili tahsilat stratejilerini esnek bir şekilde yönlendirmek için verilerden yararlanmanıza yardımcı olur. İyi müşteri yolculukları ve sonuçlar yaratırken kayıpları en aza indirmek, maliyeti optimize etmek için en son araçları ve teknikleri kullanın.

EPİKAYS

TAHSİLAT GERİ KAZANIMLARI

Kuruluşunuzun süreçlerini yönetin, otomatikleştirin ve kolaylaştırın.

Optimize edilmiş tahsilatları ve kurtarma süreçlerini tasarlayın, çalıştırın ve kontrol edin.

Self servis portalları ve dijital yolculukları hızla kurun.

EPİKAYS ile Tahsilatı geçikmiş alacakları kurtararak karlılığınızı artırın.

Daha Fazla Bilgi
tahsilat yönetimi
EPİKAYS

VERİLERE DAYALI KARAR MOTORU

Toplanan verilerden tam olarak yararlanmak ve kontrol etmek için sağlam veri yönetimi sağlayın.

Daha gelişmiş karar verme ve segmentasyon sağlamak için gelişmiş analitik sağlayın.

Gelişmiş tahsilat stratejileri oluşturmak için verilerden tam olarak yararlanın.

Daha Fazla Bilgi
varlık yönetimi