epikays-icra-takibi

Tahsilat ve Kurtarma

Tahsilat süreçlerinizi düzenleyen, kurum içi ve üçüncü taraf faaliyetlerini tek bir yerde düzene sokan ve bir bankacılık ekosisteminin parçası olarak veya bir temel kayıt sistemi olarak çalışan modern, modüler bir kurumsal platformdur.

AYS, teminatlı ve teminatsız banka kredisinden, mal veya hizmet teslimatından kaynaklanan ödenmemiş faturalara kadar her türlü donuk kredi ve alacakları destekler iyileştirmeler yüksek riskli ve erken aşamadaki temerrütten yasal işlemlere kadar tüm kredi yaşam döngüsünü kapsamaktadır.

Sistem, borç yönetimine ileriye dönük, dijital öncelikli bir yaklaşım sunarak sorunsuz bir müşteri ve kullanıcı deneyimi sunar.

Ürün Detaylarına Erişin

TAHSİLAT VE KURTARMA

BENZERSİZ FAYDALAR

İyileştirilmiş Nakit Akışı

İYİLEŞTİRİLMİŞ NAKİT AKIŞI

Manuel çalışmayı ortadan kaldırarak ve alacak hesaplarının işlenmesini merkezileştirip otomatikleştirerek maliyet verimliliği sağlayın. Alacakların proaktif olarak zamanında tahsil edilmesini sağlayın ve nakit akışının %35'e kadar artmasını sağlayan tutarlı tahsilat çalışmaları yürütün.

3 Kat Daha Fazla Vaka İşleme

3 KAT DAHA FAZLA VAKA İŞLEME

Segmentasyonu, stratejileri, kanal iş modelini kolayca tasarlayın ve otomatik yürütmeyi izlemeye odaklanın. En son akıcı web kullanıcı arayüzümüz, doğru verileri doğru zamanda sunar ve performans raporlamasını kontrol ederken, işi tahsis etmek ve yeniden tahsis etmek için tam kontrol sağlar.

Yüksek Ölçeklenebilirlik

YÜKSEK ÖLÇEKLENEBİLİRLİK

Düşük hacimliden birinci seviye uluslararası işletmelere kadar değişen organizasyonlarda başarıyla kullanılan AYS, Tahsilat yaşam döngüsünün tüm aşamalarında en basitten en karmaşığa, çoklu ürün, müşteri ve müşteri ilişkilerini destekleyebilir.

Geliştirilmiş Müşteri Deneyimi

GELİŞTİRİLMİŞ MÜŞTERİ DENEYİMİ

Tahsilat süreci boyunca optimum çözümler ve sorunsuz dijital entegrasyon ile müşteri yolculukları oluşturmak için çok kanallı müşteri katılımı ve self servis özelliklerini benimseyin.

Operasyonel Verimlilik

OPERASYONEL VERİMLİLİK

AYS, kurum içi tahsilatları ve üçüncü taraflara dış kaynak sağlama işlemlerini verimli bir şekilde harmanlar. İş kullanıcıları, düşük BT katılımına yol açan platform içindeki işlemleri yürütme ve yönetme yetkisine sahiptir.

Hızlı Yerleşim

HIZLI YERLEŞİM

Çözüm, büyük bankacılık sistemleri, Call Center 'lar, ödeme sistemleri ve mesajlaşma servisleri ile önceden entegre edilmiştir. Ayrıca, API'ler aracılığıyla her tür ve boyuttaki yeni portföylerin hızlı bir şekilde devreye alınmasına ve etkin bir şekilde yönetilmesine olanak tanır.

Kayıt Yetenekleri Sistemi

KAYIT YETENEKLERİ SİSTEMİ

Esnek ödeme tahsis mekanizmaları, ücret ve harcamaların kurala dayalı rezervasyonu, tahakkuk eden faizin günlük hesaplanması, kapsamlı müşteri faturalama ve havale işlemleri ve muhasebe yevmiye kaydı üretimi için gelişmiş yapılandırma seçenekleri sağlanır.

Açıklık İçin Geliştirildi

AÇIKLIK İÇİN GELİŞTİRİLDİ

Açık API özellikli ekosistemleri destekleyen bulutta yerel bir çözüm. AYS, büyük bankacılık sistemleri,Call Center'lar, ödeme sistemleri ve mesajlaşma servisleri ile önceden entegre edilmiş kullanıma hazır toplu ve çevrimiçi API'ler sağlar.

Yetenekler

Tahsilat ve alacaklar analizi için tüm sorumluluk aşamalarını kapsamaktadır.

Kaynak bulma ihtiyaçlarınızı etkili bir şekilde planlayın ve tahmin edin ve kullanımı kolay, sezgisel bir aracı arayüzü sağlayın

Kontrolü ve görünürlüğü koruyun, müşterileriniz için tutarlı ve uyumlu bir yaklaşım sağlayın

Kullanılmamış müşteri verilerinizin potansiyelini ortaya çıkarın, ihtiyaçlarını kolaylıkla yönetin ve müşterilerinize doğru sonuçları sağlayın.

Karmaşık ve uzun yasal süreçleri yönetin. Süreçlerin tasarımı ve yapılandırılması için sağlanan araçları kullanın.

Temsilcileriniz her müşteriyi dikkatli bir şekilde değerlendirmek için daha az zaman harcayacağından ekibinize daha fazla kişiye yardım etmesi için zaman tanıyın.

Zengin bir Güvenlik Bilgileri kaynağı geliştirin ve menkul kıymetlerin müşteri portföylerinizin genel yönetimiyle sorunsuz bir şekilde birleştirildiğinden emin olun.

Bir işletmenin uygulanabilirlik analizinin tüm uçtan uca sürecini yönetin, en uygun çözümü belirleyin ve başarısını izleyin.

Müşteri yaşam döngüsü boyunca hesaplarda finansal yönetimi sürdürün ve bireysel portföylerin farklı ihtiyaçlarını yönetin.

Mevcut altyapınızı sorunsuz bir şekilde entegre edin ve eski verileri sorunsuz bir şekilde yeni platforma taşıyın.

Amiral gemisi ürünümüz AYS Alacak Yönetim Sistemi'nin yeni çok kanallı müşteri etkileşimi yetenekleri, alacaklıların tahsilat sürecinin etkinliğini en üst düzeye çıkarmasını sağlamak için burada.

Eksiksiz bir dijital Tahsilat ve Kurtarma çözümü ve gelişmiş müşteri deneyimi, operasyonel verimlilik ve daha yüksek tasfiye oranları sağlar.

Epikays ile Başlamak Hızlı ve Kolaydır.

Kredi ve borç yaşam döngüsünün hangi aşamasında olursa olsun, deneyimli ekibimiz iş performansınızı iyileştirebilir, yönlendirebilir ve geliştirebilir.

Bir Uzmanla Konuş
Özel Teklif
Geliştirme

5 Gün

Proje Araştırma
Değerlendirme

15 Gün

Özelleştirme ve
Uygulamalar

60 gün

Destek ve
Bakım

7/24