Güvenlik

Yüksek Güvenlik Protokolü

ZIRHLI GÜVENLİK

En yüksek güvenlik standartları ve yönetimi

  • Çok faktörlü kimlik doğrulaması
  • Şifrelenmiş kullanıcı bilgileri, işlem kayıtları ve kullanıcı günlükleri.
  • Kişiselleştirilmiş koruma.
  • Oturum yönetimi, sertifika tabanlı kimlik doğrulama ve başarısız oturum açma takibi dahil olmak üzere gelişmiş güvenlik yönetimi.

GÜVENLİK

Alacak Yönetim Sistemi Platformu, en yüksek finansal güvenlik standartlarına uygundur. Ayrıca, harici bir sertifikasyon kuruluşu tarafından doğrulandığı ve güvence altına alındığı gibi, en önemli endüstri gereksinimleriyle de uyumludur.

Harici Pentestler

Sürekli iç güvenlik testleri gerçekleştiriyoruz. Bu testler, güvenlik araştırmacıları tarafından yılda birden çok kez yapılan harici sızma testleri ile daha da desteklenir. Sızma testleri, OWASP Açık Web Uygulama Güvenliği Projesi İlk 10'da atıfta bulunulan yaygın web uygulaması güvenlik açıklarının yanı sıra ağ güvenliği konularını da kapsar.

Açıklık ve şeffaflık

API'lerimiz ve Veri Sözlüğümüz herkese açıktır. Ayrıca müşteriler, herhangi bir zamanda yedekleme alımını otomatikleştirebilir. Ayrıntılı güvenlik güvencesi ve uyumluluk bilgileriyle ilgileniyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçin.

Veri güvenliği

Farklı önleyici, tespit edici ve azaltıcı kontroller kullanarak dahili veya harici tehditler nedeniyle veri sızıntısı veya kaybı olasılığını azaltmak için derinlemesine güvenlik, bilinmesi gereken ve en az ayrıcalık gibi ilkeleri uygularız.

Olay yanıtı

Bir (güvenlik) olayı olması durumunda, düzenli olarak test edilen olay müdahale planları ve anında ve uygun şekilde müdahale etmek için 7/24 nöbetçi personel ile hazırız.