GİRİŞ

Müşteri Odaklı ipotek kredisi tahsilatları

Mortgage piyasası son yıllarda önemli bir değişim geçirdi. Satın Almak İçin Satın Alma ve Satın Alma Yardımı programları gibi alanlardaki büyümeyle birlikte, işletme kredileri gibi bazı sektörlerin tüketici düzenlemelerinin dışına çıkarak önemli bir büyüme kaydetmesiyle yeni rekabet arttı. Artan düzenleme, yeterli kontrol önlemleri sergilerken ve sağlam süreçler ve politikalar uygularken hizmet verme maliyetini yönetme gereksinimini ekledi.

Teknoloji aynı zamanda hızlı bir şekilde değişim üzerinde esneklik sağlamak, müşteri odaklı yolculuklar yaratmak ve otomasyondan yararlanmak, tahsilatta verimliliği ve etkinliği artırmak için önemli bir kolaylaştırıcı haline geldi.

alacak yönetim sistemi

EPİKAYS, Mortgage Kredi Verenlerin ölçülebilir fayda ile daha iyi hizmetler sunmasına yardımcı olur:

 • Çevik değişimi destekleyen yapılandırılabilir sistem
 • Tasarım ve Kontrol Müşteri İletişim Yolculukları
 • Siz ve müşterileriniz için en uygun çözümleri sunun
 • Müşterilerin kusursuz dijital entegrasyonla dijital olarak self servis yapmalarına izin verin
 • Dahili uyumluluk ve kontrol

Sıkı düzenleyici gereklilikler nedeniyle, finansal zorluklarla karşılaşan müşterilere adil davranılması, yardım ve geri almanın yalnızca son çare olarak kullanılması gerekir. Öngörülen tüm adımlar, son derece yüksek uyumluluk ve kontrol gereksinimleriyle takip edilmelidir.

Artık sadece kontrol önlemlerinin alındığından emin olmaya değil, aynı zamanda bunların takip edildiğini kanıtlamaya ve kanıtlamaya da ihtiyaç var. Mevzuata uygunluk yükü, karlılığı korumaya yardımcı olmak için süreç optimizasyonu için verimlilik, otomasyon ve esneklik arayan şirketlerle birlikte birçok işletmeye maliyet ekledi.

EPİKAYS, ile uyumluluğun yönetilmesine yardımcı olun:

 • Esnek ödeme düzenlemeleri - Her şeyin ödeme politikalarınıza ve hiyerarşilerinize uymasını sağlamak için tamamen yapılandırılabilir kurallar
 • Kontrolde Kalın – Sağlam kontrol raporlama ve belgeleme araçlarımızla riski azaltırken uyumluluğu etkinleştirin ve kontrol ekleyin
 • Yasal süreçleri yönetin – Yasal maliyetleri azaltmak ve kontroller eklemek için önceden tanımlanmış süreçlerden ve tedavi yollarından yararlanın

Adil sonuçlarla iyi müşteri yolculukları yaratmaya odaklanan borç verenler, süreçleri sürekli olarak optimize ediyor ve borcu olan müşteriler için yeni çözümler sunuyor. Bu gelişmeyi sürdürmek, veri ve modellemenin patlayan kullanımıdır. Bu, daha iyi ve daha verimli sonuçlar elde etmek için koleksiyonlardaki temas sürelerini, kanalları ve segmentleri optimize etmek için kullanılıyor.

Farklı puanlama ve karar verme bileşenlerinin simülasyonu ve test edilmesi, optimal stratejileri belirlemek için kullanılan şampiyon meydan okuyucusu gibi araçlarla daha yaygın hale geldi. Verileri birleştirmek, veri işleme, modelleme ve içgörü, süreç iyileştirmesini sağlamak için yüksek talep ve yüksek getiri sağlayan alanlardır.

Verileri birleştirmek, veri işleme, modelleme ve içgörü, süreç iyileştirmesini sağlamak için yüksek talep ve yüksek getiri sağlayan alanlardır.

Proseslerinizi optimize etmek için EPİKAYS'yi kullanın:

 • Segmentlere ayırmak, temel müşteri özelliklerini belirlemek ve hesapları sınıflandırmak için puanlama ve modelleme için farklı veri akışlarına bağlanın
 • Uygulamadan önce davranışı tahmin etme ve tahmin etme yeteneği ile kendi dahili puanlamanızı tasarlamak için önceden oluşturulmuş modelleme tekniklerini kullanın
 • Veri işleme yeteneğimiz, bağlantımız ve entegrasyonumuzla müşteri tabanınızı daha iyi anlayın

Maliyet verimliliği, kârlılığın temel itici gücü olarak odak noktası olmaya devam ediyor ve dijital strateji de bunun içinde kilit bir unsur. Kendi kendine hizmet ve veri yakalama yeteneği, özellikle çok yönlü iletişim kanalları gibi teknolojilerle entegre edildiğinde, maliyeti düşürmenin yanı sıra gelişmiş hizmet düzeylerini mümkün kılıyor. Karşılanabilirlik (Gelir ve Harcama), özellikle dijital hizmetin kendi kendine otomasyonu için bir hedeftir.

Bu aynı zamanda kurtarma süreçlerine, saha temsilcileri, avukatlar ve varlık yöneticileri ile entegrasyon ve eksiklik kurtarma için DCA'lar ile entegrasyona kadar uzanıyor ve bunların tümü artık süreçleri kolaylaştırmak ve uyumluluk verilerini yakalamak için otomatikleştirilmiş iş akışlarından yararlanabiliyor.

Tüm bunlar, özellikle mevzuata uygunluk gereksinimleri ve yardım için modern tahsilat sistemlerine başvurulması nedeniyle karmaşıklığı artırır. Bu süreçlerin her birinin EPİKAYS'nin tahsilat sistemi içinde yerleşik olması, verilerin tahsilat stratejisi içinde kullanılmasına ve performansın gerçekten izlenmesine olanak sağlayacaktır.

EPİKAYS, ilk dijital stratejinize yardımcı olabilir:

 • Müşterilerin satın alınabilirliği ve koşullarından en iyi sonuçları belirleyin
 • Müşterilerin tercih edilen kanallar aracılığıyla etkileşim kurmasına ve kendi kendine hizmet etmesine izin verin
 • Belirlenen doğrulama kontrolleriyle otomatik bir I&E yolculuğunu kontrol edin ve yapılandırın
 • Veri alışverişi ve arayüz işlevselliği ile harici 3. Taraflar aracılığıyla yasal davaları yönetin

Epikays Ekosistem Çözümleri

EPİKAYS'nin teknoloji ekosistemi, müşteri içgörüleri elde etmek, hesap davranışlarını anlamak ve kontrolü elinizde tutmak için etkili tahsilat stratejilerini esnek bir şekilde yönlendirmek için verilerden yararlanmanıza yardımcı olur. İyi müşteri yolculukları ve sonuçlar yaratırken kayıpları en aza indirmek, maliyeti optimize etmek için en son araçları ve teknikleri kullanın.

EPİKAYS

TAHSİLAT GERİ KAZANIMLARI

Kuruluşunuzun süreçlerini yönetin, otomatikleştirin ve kolaylaştırın.

Optimize edilmiş tahsilatları ve kurtarma süreçlerini tasarlayın, çalıştırın ve kontrol edin.

Self servis portalları ve dijital yolculukları hızla kurun.

EPİKAYS ile Tahsilatı geçikmiş alacakları kurtararak karlılığınızı artırın.

Daha Fazla Bilgi
tahsilat yönetimi
EPİKAYS

VERİLERE DAYALI KARAR MOTORU

Toplanan verilerden tam olarak yararlanmak ve kontrol etmek için sağlam veri yönetimi sağlayın.

Daha gelişmiş karar verme ve segmentasyon sağlamak için gelişmiş analitik sağlayın.

Gelişmiş tahsilat stratejileri oluşturmak için verilerden tam olarak yararlanın.

Daha Fazla Bilgi
varlık yönetimi