GENEL BAKIŞ

Daha iyi geri dönüşleri yakalayın

Gelişmiş tahmine dayalı modelleri kullanarak, durumunuz için en etkili stratejileri belirlemek için portföyünüzü analiz eder ve değerlendiririz. Borç portföylerine ve pazar lideri teknolojiye odaklanan yılların deneyimiyle, analitiklerimizin gücünün portföyünüzün gerçek potansiyelini ortaya çıkarmasına ve işinizi güçlendirmek için önemli fırsatları vurgulamasına izin verin.

İcra Takibi

BAŞARININ SIRLARI

GELİŞMİŞ ÖNGÖRÜLÜ MODELLER

GELİŞMİŞ ÖNGÖRÜLÜ MODELLER

Strateji tasarım yolunuz boyunca size rehberlik edecek ve her iş öngörüsünü test edecek portföy modelleri: varsayılan olasılık, tahsil edilebilirlik, optimum teklif, müşteri önceliklendirme ve daha fazlası.

SABİT OPTİMİZASYON

SABİT OPTİMİZASYON

AYS'nin tescilli Veriye Dayalı Kararlar Motoru, mevcut piyasa durumu için en uygun modellerinizi sürekli olarak belirlemek için büyük hacimli verileri işleyerek stratejinizin her zaman güncel olmasını sağlar.

BÜTÜNSEL YAKLAŞIM

BÜTÜNSEL YAKLAŞIM

Tahmine dayalı modellerimiz, yılların borç yönetimi uzmanlığını bir araya getirir ve özel teknoloji platformlarımız aracılığıyla daha iyi stratejiler uygulamanıza yardımcı olmaya yöneliktir.

01

İlk olarak, portföyünüzün özelliklerini incelemek için zaman ayıracağız.

02

Müşteri davranışınızı ve ortaya çıkan trendleri inceleyeceğiz.

03

Ve portföyünüzün tedavi geçmişinin etkisini dikkate alacağız.

EPİKAYS

BORÇ PORTFÖYÜNÜZÜN HANGİ YÖNLERİNİ DEĞERLENDİRİYORUZ?

Bu içgörüler birlikte, veriye dayalı karar vermeyi destekler: etkili stratejiler için temel kaynak.

tahsilat-yonetimi

NASIL YARDIMCI OLABİLİRİZ?

Sektörler arasında ve borç yaşam döngüsünün her aşamasında, AYS'nin analitik hizmeti ihtiyacınız olan rehberliği sağlar:

  • Tahsilat çerçeveniz hakkında yaratıcılar ve borç alıcıları için danışmanlık yardımı.
  • Portföyünüzün performansını iyileştirmek için önerilen stratejiler ve prosedürler.
  • Daha gelişmiş modelleme fırsatlarından yararlanmak için ihtiyaç duyduğunuz verileri yakalamak için tavsiye ve teknoloji.

ÖNEMLİ FAYDALAR

Kapsamlı İş Vizyonu

AYS'nin Portföy Analitiği, verilerde saklı içgörüleri ortaya çıkarmak için geçmiş performansa, müşteri davranışına, portföy ortamına ve önceki deneyimlerden alınan karşılaştırmalara derinlemesine dalar. Müşteriler, portföylerinin dinamiklerini daha iyi anlar ve portföy yönetimi ilerledikçe resmi doldurmaya devam eder.

Strateji ve Yönetim

Veriye dayalı portföy yönetimi, AYS'nin iş sezgisini doğrulamak, doğru tedavi seçimine işaret etmek veya müşteri segmentine göre ideal çözümü tasarlamak için portföy stratejisinin her adımını hedefleyen analitik hizmetleriyle bir gerçeklik haline geliyor.

Hızlı ve Doğru Kararlar Alın

AYS'nin tahmine dayalı analitik yetenekleri, müşterilerin sürekli değişen bir ortamda portföy stratejilerini ayakta tutmalarına yardımcı olur. Gelişmiş modeller, müşterilerin ideal segmentleri oluşturmasına, kaynakları doğru göreve koymasına ve doğru ürünleri tasarlamasına yardımcı olmak için riski değerlendirir, müşteri tepkisini tahmin eder veya en uygun çözümleri şekillendirir.

Gerçek Zamanlı İzleme

AYS'nin analitik hizmetleriyle müşteriler, portföylerinin performansı hakkında ihtiyaç duydukları tüm geri bildirimleri çok az çabayla alabilirler. Analitik uzmanlığıyla birleştirilen yerleşik izleme yetenekleri, canlı portföy gösterge tablolarından ve operasyonel raporlardan derinlemesine analize kadar tüm aralığı kapsar.