GİRİŞ

Tahsilatları dönüştürmek

Bugün devlet personeli, birden fazla devlet dairesinde en iyi uygulamaları benimseme esnekliği ile strateji değişikliğini hızla tasarlayıp sunarak yenilik ve teknolojiden yararlanmaya başlıyor. İş akışları otomatik hale getiriliyor, esnek geri ödeme seçenekleri değerlendiriliyor ve güvenlik açığı gibi uzman tedavi alanlarında benimsenmeyi bekleyen kanıtlanmış metodolojiler var.

Devlet tahsilatlarının bu dönüşümü, hız ve uygulama maliyetinin çok önemli olduğu, dolu bir değişim gündemiyle mevcut çerçevelerin radikal bir şekilde elden geçirilmesini sağladı.

alacak yönetim sistemi

Epikays, kamu kuruluşları için tam özellikli ve esnek işlevsellik ile bu değişikliği gerçekleştirmesine yardımcı olabilir:

 • Yıllık faturalandırma ve yasal süreç gibi çalışmayı mümkün kılan özelliklerle birlikte yerel yönetimde çalışma anlayışı ve deneyimi.
 • Optimize edilmiş tedaviyi bilgilendirmek için sağlam MI.
 • Düşük maliyetli çözümler, gelişmişlik arttıkça büyüyecek modüler özellikler.

Devlet daireleri tipik olarak büyük hacimlere, karmaşık süreçlere ve eski sistemlere sahiptir. Yeni süreçleri benimsemek için çevik ve esnek olmak zor olabilir. Sistem geliştirme uzayabilir, kısayollar ve geçici çözümler genellikle sistem altyapısını barındırmak ve politikaya uygun hale getirmek için yapılır.

Kontrol edilmesi ve yönetilmesi zor olan, sistem kararlılığı ve bir şeyler ters giderse süreçler üzerinde kademeli etkileri olan bir örümcek ağı süreçleri oluşturulabilir.

Epikays, riskleri azaltmaya yardımcı olur

 • Çevik değişimi ve tasarımı desteklemek için esnek iş yapılandırılabilir araç takımı
 • Düzenli sürümlerle kanıtlanmış yükseltme süreci. Yeni ve geliştirilmiş gelişmiş işlevleri hemen kullanabilme
 • Stabilite kontrolü, test etme ve sorun raporlama için sürekli izleme
 • Yerleşik iş sürekliliği ve olağanüstü durum kurtarma yetenekleriyle güçlü bir geçmiş performans

Devlet daireleri ve kurumları arasında verileri artırıp paylaşarak, strateji, segmentasyon, karar verme ve iletişim yeteneğinin tümü büyütülür ve çoğaltılır. Bu, tüketiciler için ödenmemiş borçların en iyi şekilde işlenmesine ve çözülmesine yönelik önemli iyileştirmelere izin verir.

Bilginin etkin bir şekilde paylaşılmasında kritik bir faktör veri kalitesidir. Veriler doğru olmalı, tanım olarak tutarlı olmalı ve ideal olarak kredi büroları gibi dış taraflardan gelenler de dahil olmak üzere diğer niteliklerle desteklenmelidir.

Bu, veri işleme ve veri kaynaklarının yönetimine ilişkin haritalama ve anlayış açısından koordinasyon gerektirir. Bunu iyi yapmak, sürecinizi dönüştürebilir ve önemli ölçüde iyileştirilmiş deneyimler oluşturarak önemli koleksiyon iyileştirmeleri sağlayabilir.

Sınıfının en iyi segmentasyonunu ve veri kullanımını sağlamak için Epikays'nin teknolojisini kullanın

 • Müşteri görünümleri oluşturun ve yönetin. Birden çok hesabı gruplandırın ve bütünsel bir görünüm oluşturun
 • Uzman karar motoru platformumuzla entegre olarak müşteri davranışını anlayın ve verilerinizi anlamlandırın
 • Hesapları segmentlere ayırmak, tanımlamak ve sınıflandırmak için puanlama ve modelleme için veri akışları oluşturun
 • Veri alışverişi ve arayüz işlevselliği ile harici 3. Taraflar aracılığıyla vakaları yönetin

Dijitalleşme şu anda tüm sektörlerde endüstrileri dönüştürüyor. Daha kolay, daha akıcı müşteri yolculukları sağlayan ve hizmet maliyetini azaltan bir oyun değiştiricidir. Devlet dairelerinin, çalışanlarının ve son kullanıcıların çıkarınadır.

Modern koleksiyonlar ve geri kazanımlar teknolojisi, bu yeteneği hızlandırarak, çoğu zaten yerleşik olarak gelen yeni koleksiyon iletişim kanallarına ve yeni yenilikçi stratejilere hızla erişime izin verir. Tüm bunlar, uyum sağlama ve değişme esnekliği ile birlikte, yaklaşım değiştikçe kolayca ayak uydurabilirsiniz.

Epikays, tahsilatlar için ilk dijital stratejinize yardımcı olmaktadır

 • Özelleştirilebilir dijital kanallar, müşterilerin tercih edilen kanallar aracılığıyla etkileşim kurmasına ve kendi kendine hizmet etmesine olanak tanır
 • En son gerçek zamanlı API'lerle entegre olarak, tüm modern iletişim biçimlerine kolayca erişilebilir
 • Doğru bilgiye dayalı daha bilinçli kararlar, hız ve kolaylıkla
 • Tam bağlantılı bir iletişim stratejisi, başarı oranlarını artıran tutarlı, zamanında uyarlanmış çok kanallı etkileşimlere olanak tanır

Epikays Ekosistem Çözümleri

EPİKAYS'nin teknoloji ekosistemi, müşteri içgörüleri elde etmek, hesap davranışlarını anlamak ve kontrolü elinizde tutmak için etkili tahsilat stratejilerini esnek bir şekilde yönlendirmek için verilerden yararlanmanıza yardımcı olur. İyi müşteri yolculukları ve sonuçlar yaratırken kayıpları en aza indirmek, maliyeti optimize etmek için en son araçları ve teknikleri kullanın.

EPİKAYS

TAHSİLAT GERİ KAZANIMLARI

Kuruluşunuzun süreçlerini yönetin, otomatikleştirin ve kolaylaştırın.

Optimize edilmiş tahsilatları ve kurtarma süreçlerini tasarlayın, çalıştırın ve kontrol edin.

Self servis portalları ve dijital yolculukları hızla kurun.

EPİKAYS ile Tahsilatı geçikmiş alacakları kurtararak karlılığınızı artırın.

Daha Fazla Bilgi
tahsilat yönetimi
EPİKAYS

VERİLERE DAYALI KARAR MOTORU

Toplanan verilerden tam olarak yararlanmak ve kontrol etmek için sağlam veri yönetimi sağlayın.

Daha gelişmiş karar verme ve segmentasyon sağlamak için gelişmiş analitik sağlayın.

Gelişmiş tahsilat stratejileri oluşturmak için verilerden tam olarak yararlanın.

Daha Fazla Bilgi
varlık yönetimi